Produkty

Produkty sklepu rowerykands.pl - Centrum Rowerowe Tarnów. Znajdziesz tutaj rowery górskie, crossowe, miejskie, fitness producenta Marin Bikes California, rowery górskie, crossowe, miejskie, trekking, dziecięce, bmx producenta Kands, rowery elektryczne fatbike oraz elektryczne górskie i trekkingowe producenta Jobobike.
W ofercie również akcesoria do konserwacji rowerów marki Expand, certyfikowane kaski uniwersalne oraz szosowe i MTB marki Lazer, amortyzowane przyczepki rowerowe producenta Querido, duża oferta bagażników rowerowych na hak z możliwością przewozu dwóch, trzech lub czterech rowerów producenta Peruzzo oraz Veturo.
Zapraszamy również do naszego stacjonarnego serwisu rowerowego Centrum Rowerowe Tarnów oferującego jedne z najtańszych-konkurencyjnych cen usług rowerowych w mieście.

Podkategorie

 • Rowery

  Rowery producentów takich jak Marin, Kands i Jobobike.

  Marin wywodzący się z Kalifornii to marka z tradycjami produkująca rowery od 1986 roku, której ogromny wkład w rozwój segmentu MTB prawdopodobnie ukształtował obecne trendy. Producent ogromny nacisk kładzie na unikatowość oraz uniwersalność rowerów, przyświeca im slogan "Made For Fun" oznaczający że głównie zależy im aby ich rowery przynosiły ogrom satysfakcji z jazdy.
  Kands natomiast jest naszym rodzimym producentem, zasłynęli z budowania wygodnych konstrukcji nie oszukując na komponentach (jeko nieliczni montuja pełne grupy osprzętowe). Produkują rowery z każdej kategorii, od szosy po nawet rowery elektryczne.

  Rowery elektryczne Jobobike

 • Akcesoria rowerowe

  Akcesoria rowerowe 

 • Bagażniki rowerowe

  Bagażniki do przewozu rowerów uznanej, włoskiej marki Peruzzo.

  Modele na dwa, trzy lub cztery rowery takie jak odchylana Peruzzo Siena i Parma, Peruzzo Zephyr, bagażniki Veturo. W ofercie również wieszaki na hak do przewozu dwóch, trzech lub czterech rowerów Peruzzo Arezzo oraz bagażnik na klapę bagażnika do przewozu 3 rowerów Peruzzo Venezia i na koło tylniej klapy Peruzzo Brennero.

  Do bagażników Siena oraz Parma dostępny jest adapter do przewozu jednego roweru więcej oraz do transportu nart i desek snowboardowych.

 • Hulajnogi elektryczne

  Stylowe hulajnogi elektryczne Niu posiadające czysty, minimalistyczny design oraz pojemne baterie pozwalające na przejechanie do 40 kilometrów - prawie dwa razy więcej od zasięgów które oferują inni producenci.

Jest 222 produktów.

Pokazano 1-21 z 222 pozycji

Aktywne filtry