Marki

 • Bafang

  Bafang

  Chińska firma Bafang Electric produkuje komponenty i kompletne systemy do rowerów i skuterów elektrycznych. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników na całym świecie w czterech lokalizacjach. Siedziba i centrum rozwoju znajduje się w Suzhou, w prowincji Jiangs

 • Ecobike

  Ecobike

  Rowery elektryczne Ecobike to świetna jakość w dobrej cenie. Od 15 lat tworzymy rowery sprawdzone w trasie przez tysiące klientów. Szukasz roweru elektrycznego do miasta? A może interesuje cię wygodny e-składak lub elektryczny rower trekkingowy? Marzy ci się szybki e-bike MTB? Oferujemy światowej klasy podzespoły, wytrzymałe baterie oraz ciche, bezobsługowe silniki. Przekonaj się, dlaczego na rowerach elektrycznych znamy się jak nikt inny

 • Expand

  Expand

  Marka EXPAND jest czołowym producentem smarów, zestawów naprawczych i środków konserwujących na rynku polskim.

  Posiadają certyfikat zarządzania jakością ISO 2015.

 • Force

  Force

  Komponenty marki FORCE to wysoka jakość połączona z atrakcyjną ceną.

  W swojej ofercie FORCE posiada również bogatą kolekcję odzieży kolarskiej na każdą porę roku oraz obuwia sportowego. FORCE to również atrakcyjny, niepowtarzalny design produktów.

 • Jobobike

  Jobobike

  Jobobike to polski producent rowerów elektrycznych.

  Mimo iż są stosunkowo młodą marką, bazują na swoim 20 letnim doświadczeniu i z powodzeniem tworzą konkurencyjne konstrukcje na osprzęcie elektrycznym Bafang.

 • Kands

  Kands

  Marka Kands powstała w 1999 roku. Od tego czasu nieprzerwanie działa na polskim oraz zagranicznym rynku rowerowym.

  Są polskim producentem rowerów marki KANDS i LAGUNA. W ich bogatej ofercie znajdują się linie rowerów od dziecięcych po wyczynowe dirt-y.

 • Lazer

  Lazer

  Kaski Lazer - zadbaj o swoje bezpieczeństwo w myśl sloganu marki "Use your HEAD".

  W ofercie kasków Lazer znajdziesz kaski zarówno do jazdy MTB, szosowej jak i do rekreacyjnych wycieczek lub jazdy po mieście.

 • Marin

  Marin

  Marin to marka produkująca rowery, z siedzibą w hrabstwie Marin w Kalifornii.

  Przedsiębiorstwo powstało w roku 1986. Specjalizuje się w rowerach górskich, posiada jednak również duży wybór innych typów rowerów. Wiele modeli tego producenta nosi nazwy miejsc wewnątrz, jak i w obrębie hrabstwa Marin.

 • Niu

  Niu

  NIU to globalna marka produkująca hulajnogi i skutery elektryczne działająca aktywnie w 38 krajach poprzez sieć salonów detalicznych zlokalizowanych w miastach w Azji, Europie i Ameryce Łacińskiej.

 • Peruzzo

  Peruzzo

  Peruzzo - Włoski producent bagażników rowerowych charakteryzujący się dobrą jakością do ceny produktów, konkurencyjnością, tradycją oraz ugruntowaną pozycją marki na rynku.

 • Querido

  Querido

  Przyczepki rowerowe Qeridoo to niemiecki producent który dba, aby jego przyczepki dziecięce były najlepsze jakościowo w cenie nieporównywalnej do przyczepek rowerowych innych producentów tej klasy.

 • Veturo

  Veturo

  Marka Veturo jest autorską marką producenta Steinhof, producent zajmuje się produkcją haków holowniczych do praktycznie wszystkich modeli samochodów.

 • Woom

  Woom

  Producent lekkich rowerów dziecięcych Woom, zaprojektowanych specjalnie tak by ich lekkość oraz prostota oferowały najmłodszym mozliwość szybkiej nauki jazdy jednośladem w połączeniu z bezpieczeństwem oraz radością.