Lista produktów marki Veturo

Marka Veturo jest autorską marką producenta Steinhof, producent zajmuje się produkcją haków holowniczych do praktycznie wszystkich modeli samochodów.

Dlaczego warto wybrać platformy Veturo?

Bagażniki rowerowe Veturo na hak holowniczy to doskonały wybór jeśli zamierzasz w sposób łatwy i komfortowy zabrać ze sobą rowery na wyjazd. Badania rynkowe pokazują, że w ostatnich latach zainteresowanie tą formą transportu rowerów znacząco wzrosło. Znalezienie bagażnika dla Ciebie i Twojego samochodu jest niezwykle proste. Na poczatku zastanów się ile rowerów chciałbyś przewieźć.

Zdaniem klientów najlepszym rozwiazaniem dostępnym na rynku jest wygodna platforma rowerowa, ktora pozwala na swobodny dostęp do bagażnika nawet przy zapiętych rowerach.

Jest to najwygodniejszy i najlepszy wariant dla transportu rowerów. Dostępne są w wariantach na 2, 3 i 4 rowery. Oznacza to że sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wśród głównych zalet tego rozwiązania można wymienić: nowoczesny design, szybki montaż i demontaż bagażnika oraz rowerów.

Wszystkie bagażniki Veturo są odchylane co daje możliwość otworzenia bagażnika wraz z rowerami. Platformy rowerowa są bez wątpienia rozwiązaniem najbezpieczniejszym w eksploatacji.

Ten sposób transportu wykluczył ryzyko zarysowania tylnej klapy jak w przypadku wieszaków rowerowych. Ponadto podczas użytkowania nie odczujemy niedogodności związanych z oporem powietrza jaki występuje w przypadku rowerów zamontowanych na dachu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji