Zasady i koszty wysyłki zamówionego towaru:

Przesyłka kurierska DPD i Inpost

Koszt dostawy rowerów i akcesoriów kurierem DPD: 30 zł (przedpłata) 40 zł (pobranie)

Koszt dostawy rowerów kurierem Inpost: 30 zł (przedpłata)

Koszt dostawy akcesoriów kurierem Inpost (gabaryt B): 16,50 zł (przedpłata, możliwa wysyłka paczkomatem przy podaniu jego numeru)

Darmowa dostawa rowerów obowiązuje od kwoty 2000 pln.
W przypadku wykorzystania prawa do zwrotu towaru, od wartości zamówienia zostaną odjęte koszty wysyłki w wysokości 30 pln (przedpłata).
W przypadku wysyłki za pobraniem, zostanie wystawione wezwanie w celu pokrycia kosztów wysyłki w wysokości 40 pln.

Przewidywany czas dostawy 1-3 dni robocze (zamówienie złożone w dni robocze do godz. 11:00)

2-4 dni robocze (zamówienie złożone w dni robocze po godz. 11:00)

Rower do wysyłki jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Każda paczka jest ubezpieczona. Prosimy dokładnie sprawdzić zawartość w obecności kuriera. W razie jakichś uszkodzeń należy spisać protokół reklamacyjny.

Możliwość odbioru zamówienia w naszym sklepie w godzinach 9-16 w dni robocze.

Producenci przy sprzedaży wysyłkowej rowerów wymagają wykonania przeglądu “zerowego” przed pierwsza jazdą który musi być udokumentowany dokumentem fiskalnym oraz pieczątką, bez tego przeglądu w razie wystąpienia ewentualnych usterek gwarancja jest NIEWAŻNA !

Producent Marin wymaga również aktywacji gwarancji na swoje rowery, prosimy o zwrócenie na to uwagi i w razie braku potwierdzenia takiej aktywacji w karcie gwarancyjnej, skontaktowanie się z nami w celu jej aktywacji. Bez tego potwierdzenia gwarancja również będzie NIEWAŻNA !