Bagażnik Parma na 2 rowery uchylny
search
  • Bagażnik Parma na 2 rowery uchylny

Bagażnik Parma na 2 rowery uchylny

1 279,00 zł
Brutto Dostawa od 1 do 3 dni
Ilość

 

Bezpieczne płatności i raty PayU

 

Darmowa wysyłka od 2000 zł

 

14 dni na zwrot

Bagażnik Parma na 2 rowery uchylny

                     

Bagażnik Parma na 2 rowery uchylny

  Maksymalna ładowność: 60 kg
   

Maksymalna ilość rowerów: 2

   

Wtyczka: 13 pin

                     
icon-funkcja-uchylu.png  

Funkcja uchyłu: tak

   

Rodzaj zabezpieczenia: zamek na kluczyk przy haku

  icon-certyfikat.png   Certyfikaty: VCA

Platforma rowerowa Peruzzo Parma 2 to stalowy uchwyt na hak samochodu. Parma 2 to solidna platforma do przewozu 2 rowerów, z funkcją odchylenia. Bagażnik montowany jest do kuli haka holowniczego oraz można go złożyć w kilku prostych ruchach.

parma2-1.jpg

Zastosowanie uchwytu rowerowego na hak
Peruzzo Parma 2 to bagażnik rowerowy montowany na kulę haka z tyłu pojazdu. Umożliwia on przewiezienie maksymalnie 2 rowerów, a jego ładowność wynosi łącznie 60 kg (każdy po 30kg). Inteligentne mocowanie, które charakteryzuje bagażnik, pozwala na dopasowanie do większości haków holowniczych.

parma2-2.jpg

 

Wygodna funkcja uchyłu
Dzięki wygodnej i bezpiecznej funkcji odchylania otrzymujemy nieograniczony dostęp do bagażnika auta nawet z zamontowanymi rowerami.

parma2-3.jpg

 

Prosty i intuicyjny montaż bagażnika
Parma 2 została skonstruowana w taki sposób, aby móc przewozić każdy rodzaj roweru. Rowery w tym bagażniku montowane są za pomocą opasek uciskowych za ramę oraz koła jednośladu. Pierwszy z rowerów mocowany jest za ramę za pomocą pasa. Do drugiego przeznaczony jest sztywny pałąk z uchwytem pokrytym piankową osłoną od wewnętrznej strony dla ochrony lakieru przed porysowaniem.. Konstrukcja platformy pozwala także na złożenie bagażnika w kilku prostych ruchach, ułatwiając przenoszenie i przechowywanie. Sam montaż również jest bardzo prosty i intuicyjny.

parma2-1.jpg

 

Zamknięcie bagażnika na haku oraz ochrona przed korozją
Powierzchnia bagażnika pokryta jest najskuteczniejszymi proszkowymi farbami: poliestrowymi i polietylenowymi. Dzięki nim bagażniki cieszą się wysoką trwałością i wyjątkową odpornością na korozję. Posiada wysięgniki z piankową warstwą ochronną na wewnętrznej powierzchni. Zamek bagażnika zapewnia bezpieczeństwo oraz uniemożliwia kradzież bagażnika przytwierdzonego do samochodu.

parma4-4.jpg

 

Listwa świetlna zgodna z polskim prawem
Zgodnie z niedawnym rozporządzeniem dotyczącym wymaganych świateł w bagażnikach na hak, listwa świetlna oprócz świateł postojowych, pozycyjnych, stopu, kierunkowskazów i podświetlenia tablicy, powinna posiadać także światło cofania. Do działania tego światła potrzebne jest podłączenie listwy do wiązki 13 pinowej, gdyż wiązka 7-pin NIE obsługuje światła wstecznego. Tablica, w którą wyposażony jest bagażnik jest w pełni przystosowana do wymogów prawnych polskiego ruchu drogowego i posiada światła:

  • postojowe
  • pozycyjne
  • stop
  • kierunki (lewy i prawy)
  • podświetlenie tablice
  • wsteczne

PZ-706
100 Przedmioty
Komentarze (0)